menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Uwaga! Droga krajowa nr 11 zablokowana

informacje kołobrzeg, ustronie,kolizjaW Ustroniu Morskim na skrzyżowaniu z wjazdem do Sianożęt doszło do niegroźnej kolizji dwóch pojazdów. Droga jest nieprzejezdna, jest duży korek.


Na miejscu są policjanci. Z uszkodzonych pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne, które trzeba usunąć. Jak informuje nasz reporter, w kierunku Koszalina i Kołobrzeg utworzyły się duże korki.

Aktualizacja (18:57):
Na skrzyżowaniu zderzył się opel z mazdą. Na miejsce po dłuższej chwili przyjechali strażacy, którzy uprzątnęli rozlewisko substancji ropopochodnych z jezdni. Korek powoli się rozładowuje.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, ustronie, kolizja

informacje kołobrzeg, ustronie, kolizja

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.