Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

bagicz, wypadek, pomoc, strażKolejny wypadek na drodze krajowej nr 11. Doszło do zderzenia fiata i hyundaia. Na miejscu są strażacy z Ustronia i Kołobrzegu, i prowadzą działania ratownicze.


Uderzony Fiat wpadł do rowu. Tam, aby wyciągnąć rannych, strażacy musieli rozciąć dach. 2 osoby są ranne ciężko, 3 lekko. Ambulanse wiozą je do szpitali. Droga krajowa nr 11 jest nieprzejezdna.

Aktualizacja 16:15:

Jak mówi Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Kołobrzegu, ze wstępnych ustaleń wynika, że fiat jechał od strony Sianożęt i skręcał w lewo, w kierunku dębów. niestety, pojazd przekroczył oś jezdni i z impetem uderzył w niego jadący od strony Kołobrzegu hyundai. Fiat wpadł do rowu i był tak mocno uszkodzony, że rannych strażacy musieli wyciągać przez rozcięty dach. W sumie, do szpitala trafiło 5 osób.

Fot. Czytelnik, PG

bagicz, wypadek, pomoc, straż

bagicz, wypadek, pomoc, straż

bagicz, wypadek, pomoc, straż

bagicz, wypadek, pomoc, straż

bagicz, wypadek, pomoc, straż

bagicz, wypadek, pomoc, straż

bagicz, wypadek, pomoc, straż

bagicz, wypadek, pomoc, straż

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama