Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzień otwarty w OSP Gościno i oddawanie krwi

9 litrów krwi - tyle oddali dawcy podczas dnia otwartego w OSP Gościno. Zgłosiło się 24 dawców, z czego 20 osób było zdolnych po przejściu badań do oddania krwi.

Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz złożonej akcji w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Młodzi strażacy symulowali pożar w garażu. Po dojeździe na miejsce podzielili się na roty ratownicze i gaśnicze. Po lokalizacji ewakuowali osoby poszkodowane do strefy bezpiecznej i zajęli się gaszeniem pożaru. W tym samym czasie na dużej sali prowadzony był instruktaż udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem AED. Na placu wewnętrznym pokazano natomiast jak prawidłowo gasić rozpalony olej, jego samozapłon oraz skutki wlania szklanki wody do garnka z płonącym olejem. Przeprowadzono również prezentację użycia gaśnicy proszkowej.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama