Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, radni, sesjaGościńscy radni zebrali się w Domu Kultury na XXXVI sesji Rady Miejskiej - ostatniej w tym roku. Podczas sesji, burmistrz omówił kwestie zabudowy centrum Gościna.


Radni jednogłośnie przyjęli projekt uchwały o dopłacie do wody oraz ścieków z gospodarstw domowych, która wynosi 1zł/m3. Rada Miejska przyjęła także uchwałę o nagrodzie Rady Miejskiej w Gościnie za szczególną aktywność na rzecz społeczności miasta i gminy Gościno. Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszej sesji było uchwalenie budżetu na 2014 rok, w którym przychody zaplanowano na niemal 25 mln zł, a wydatki na  24,5 mln zł. Nadwyżka zostanie przeznaczona na spłatę kredytów.

Podczas swojego sprawozdania, burmistrz Marian Sieradzki podkreślił, że wielkim sukcesem było zakupienie dwóch wozów ratowniczo-gaśniczych dla OSP Gościno. Dodał także, że być może w przyszłym roku do jednostki OSP Ramlewo trafi używany lekki wóz gaśniczy, który zastąpi wysłużonego żuka. W przyszłym roku ma zostać ogłoszony konkurs architektoniczny na zagospodarowanie powstającego centrum Gościna.

MH

informacje kołobrzeg, gościno, radni, sesja

informacje kołobrzeg, gościno, radni, sesja

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama