Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wiatrak,pożarPodczas dzisiejszej burzy piorun uderzył w siłownię wiatrową. To nie nowość dla wiatraków, ale tym razem doszło do jakiejś awarii i wybuchł ogromny pożar.


W Kołobrzegu błyskało się i grzmiało. Ale jeden huk był szczególnie przejmujący. Jak opowiada nasz Czytelnik, który zawiadomił nas o pożarze, wyjrzał przez okno z bloku przy ul. Budowlanej, a tam na horyzoncie płonie wiatrak. I faktycznie, w miejscowości Jarogniew w wyniku uderzenia pioruna doszło do pożaru wnętrza siłowni. Ognień był tak duży, że objął ogromne łopaty, poważnie niszcząc jedną z nich.

Jak mówi będący na miejscu brygadier Krzysztof Makowski, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu, takich pożarów się nie gasi. Występuje zagrożenie miejscowe, wyłączony zostaje teren w promieniu 200 metrów, który teraz nadzorują strażacy ochotnicy i ochrona powołana przez właściciela farmy wiatrowej. Stosowne służby będą musiały podjąć decyzję o stabilności konstrukcji i jak bardzo zagraża ona otoczeniu.

Ostatnie burze są dla powiatu kołobrzeskiego niezwykle pechowe. Niedawno, piorun ranił dwie osoby, jedna z nich zmarła w szpitalu. Teraz spłonął wiatrak... Co dalej?

Dziękujemy naszym Czytelnikom i współpracownikom za pomoc przy powstawaniu materiału.

informacje kołobrzeg, wiatrak,pożar

informacje kołobrzeg, wiatrak,pożar

informacje kołobrzeg, wiatrak,pożar

informacje kołobrzeg, wiatrak,pożar

informacje kołobrzeg, wiatrak,pożar

informacje kołobrzeg, wiatrak,pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama