Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno,jachimowiczPodczas sesji Rady Miejskiej w Gościnie Anna Mieczkowska odznaczyła "Gryfem Zachodniopomorskim" wicemistrza europy w rzucie dyskiem, mieszkańca Gościna.


Mowa o Robercie Jachimowiczu, który zdobył srebrny medal w rzucie dyskiem podczas Mistrzostw Europy. Pan Robert na co dzień pracuje w Urzędzie Miejskim w Gościnie. Podczas uroczystości towarzyszył mu trener oraz syn z żoną. Życzenia i drobne upominki w imieniu Rady Miejskiej złożyła przewodnicząca Barbara Koleśnikow oraz burmistrz Marian Sieradzki. Pozostaje nam życzyć powodzenia na kolejnych mistrzostwach, które odbędą się w 2016 roku w Rio de Janeiro.

 

gościno,jachimowicz

gościno,jachimowicz

gościno,jachimowicz

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama