Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

nissan,kolizjaPomiędzy Robuniem a Pobłociem doszło do kolizji nissana z drzewem. Na miejscu pojawili się zawiadomieni ratownicy, ale w środku nikogo nie było.


Auto znalazł jeden z kierowców, który zawiadomił służby. Kierowca nissana prawdopodobnie nie wyrobił na zakręcie i ze sporą prędkością uderzył w drzewo, które przedzielił maskę auta na pół. W środku zniszczeniu uległ kokpit. Na szczęście poduszki powietrzne i kurtyny uratowały kierowcy życie. W środku znajdowały się jedynie drobne ślady krwi, ale śladów kierowcy widać nie było. Na miejscu pojawili się strażacy z Robunia i Kołobrzegu. Przeszukali okolice, ale po potencjalnym sprawcy kolizji nie było śladu. Szuka go Policja.

nissan,kolizja

nissan,kolizja

nissan,kolizja

nissan,kolizja

nissan,kolizja

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama