Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tytuł mistrza Polski i Europy

Bardzo dobrze nowy sezon zaczęli trójboiści z Gminy Kołobrzeg . Na początku kwietnia zawodnicy Hulk Gym Sarbia wystartowali w dwóch imprezach. Pierwszym startem były Mistrzostwa Polski Federacji GPC w Zalesiu . Marcin Kosut wywalczył tytuł mistrza Polski w kategorii open do 90 kg, uzyskując w trójboju wynik 730 kg. Nikodem Hapka również zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii do 82,5 kg teeneger do lat 19 z wynikiem 467,5 kg. Tydzień później przyszedł czas na start w Mistrzostwach Europy Federacji XPC w Siedlcach. Tu także udało się uzyskać wysokie lokaty. Marcin Kosut został wicemistrzem Europy w kategorii open do 90 kg z wynikiem 735 kg. Nikodem Hapka uzyskując wynik 465 kg w trójboju także zostaje wicemistrzem Europy w kat. do 82,5 kg teeneger do 19 lat.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama