menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kotwica-AZS - walka do ostatnich sekund (foto)

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, kotwica, kołobrzeg, azs, koszalin, derbyOd początku Czarodziejom z Wydm szło nadzwyczaj dobrze. Prowadziliśmy. Jednak druga połowa meczu to odrobina pecha i walka. Wygraliśmy 65:64.


Pierwsza połowa meczu to fantastyczny popis umiejętności zawodników Kotwicy Kołobrzeg. Kibiców z miejsc podniósł Diduszko, kilkukrotnie rzucając za 3 punkty. Dzięki temu gospodarze bardzo szybko wysunęli się na prowadzenie. Graliśmy zespołowo i konsekwentnie. Z niewiadomych przyczyny, AZS nie był w stanie zablokować naszej egzekucji. W pewnym momencie prowadziliśmy 15 punktami. Doping dla obu drużyn był obłędny - Hala Milenium trzęsła się w posadach. Do szatni, Czarodzieje z Wydm zeszli z zapasem 7 punktów.

W drugiej połowie meczu zawodnicy AZS Koszalin wspierani rykiem swoich kibiców, zaczęli odrabiać swoje straty. Zdecydowana część trzeciej kwarty to porażki Kotwicy pod koszem. Kilka rzutów za 3 punkty kończyło się całkowitą porażką i natychmiastową odpowiedzią gości. A przewaga zaczęła topnieć. Czwarta kwarta to ogromne emocje i nerwy. Seria błędów gospodarzy doprowadziła, że na 4 minuty przed końcem AZS remisował. 30 sekund później akademicy prowadzili jednym punktem i pomimo odważnych odpowiedzi Kotwicy, AZS nadal prowadził. W końcu do akcji wkroczył Jessie Sapp. Udało się doprowadzić do remisu 62:62 na minutę przed końcem meczu. Na 18 sekund przed końcem Kotwica prowadziła 3 punktami, które stopniały po błędach i faulu. AZS miał dużą szansę wygrać to spotkanie, ale zabrakło na sam koniec szczęścia i celności. Pierwsze w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością Kotwica Kołobrzeg wygrała i to nie z byle kim.

KOTWICA KOŁOBRZEG - AZS KOSZALIN 65:64
21:11, 20:23, 8:12, 16:18


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.