menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Kołobrzeżanie na gali boksu w Koszalinie

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, boksPodczas ciekawej sobotniej gali boksu Fight Show Koszalin mogliśmy zobaczyć m.in. walki kołobrzeskich bokserów z klubu "Fala Boksu Koszalin".


Występ dwóch zawodników z Kołobrzegu otwierał galę. Była to jednak tylko walka pokazowa, zakończona remisem. Prawdziwe emocje zaczęły się dopiero o 18. Kołobrzeżanie wystąpili w dwóch pojedynkach. W pierwszym z nich Dariusz Zakrzewski zmierzył się z Pawłem Janikowskim. Lżejszy o 7 kg Kołobrzeżanin był bez szans przy rosłym zawodniku Fight Club Koszalin i poddał się już w drugiej rundzie. Kolejny reprezentant klubu z Kołobrzegu pokazał się znacznie lepiej. Michał Czykiel po trzech wyrównanych rundach walki z Kamilem Szyszko punktowo wygrał zremisował, chociaż stosunek punktowy przeważał na jego korzyść (60:56, 59:59, 59:59). Oprócz tych pojedynków, na gali mogliśmy obejrzeć m.in. pojedynek mistrzyni świata Hanny Soleckiej z wicemistrzynią Europy Larysą Sabiniarz, który zakończył się zwycięstwem mistrzyni.  Wyniki wszystkich walk:

Marisz Mazur (Czarni Słupsk) - Radosław Kuśmierski (Fight Club Koszalin) - zwycięstwo Radosława Kuśmierskiego

Bartosz Skibiński (Czarni Słupsk) - Konrad Kozłowski (Fight Club Koszalin) - zwycięstwo Konrada Kozłowskiego

Darisz Zakrzewski (Fala Boksu Kołobrzeg) - Paweł Janikowski (Fight Club Koszalin): zwycięstwo Pawła Janikowskiego

Michał Czykiel (Fala Boksu Kołobrzeg) - Kamil Szyszko (Fight Club Koszalin)- Remis (60:56, 59:59, 59:59)

Jakub Kowalewski (Boxing Team Chojnice) - Jędrzej Kotłowski (Fight Club Koszalin) - zwycięstwo Jakuba Kowalewskiego

Oskar Bieliński (Beniaminek Starogard Gdański) - Jarosław Kuśmierski (Fight Club Koszalin) - zwycięstwo Jarosława Kuśmierskiego

Larysa Sabiniarz (Boxing Team Chojnice)- Hanna Solecka (Fight Club Koszalin) - zwycięstwo Hanny Soleckiej

Patryk Godlewski (Boxing Team Chojnice) - Mariusz Gabrysiak (Victoria Sianów) - zwycięstwo Patryka Godlewskiego

Wojciech Richter (Beniaminek Starogard Gdański) - Sławek Cieplak (KS Bukownia Wałcz) - zwycięstwo Wojciecha Richtera

Paweł Pucyk (KS Bukownia Wałcz) - Łukasz Frymark (Fight Club Koszalin) - zwycięstwo Łukasza Frymarka

Kacper Pajor

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.