Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ekonom mistrzem w piłce dziewczątW Dębnie odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Nożnej Dziewcząt.


Udział wzięły cztery  drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w regionach: ZSP 1 Dębno, ZSE-H Kołobrzeg, LO MS Szczecin, V LO Koszalin. Reprezentacja ZSE-H w składzie: Adamska Paulina, Wiśniewska Kornelia,  Dondaj Andżelika, Rutkowska Daria, Adamska Katarzyna, Szpak Olga , Matejuk Klaudia rozegrała następujące mecze:

ZSE-H Kołobrzeg ( 2:1 ) LO MS Szczecin ( mecz półfinałowy )
ZSE-H Kołobrzeg ( 4:0 ) V LO Koszalin ( mecz finałowy).

Do zwycięstwa kołobrzeskiej szkoły przyczyniły się również zawodniczki,które reprezentowały ZSE-H we wcześniejszych etapach rozgrywek tj. w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego i Mistrzostwach Regionu ,,B" tj. Szczygielska Dominika,Graczyk Marta, Sawka Monika, Tuńska Andżelika Pawlikowska Wiktoria. Opiekun drużyny jest Agnieszka Brakoniecka-Sadło.

Ekonom mistrzem w piłce dziewcząt

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama