Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Festyn Szkoły Nr 3Zbliża się wyjątkowo długi weekend majowy. W tym właśnie okresie, tradycyjnie, na Skwerze Pionierów swój festyn zorganizowała Szkoła Podstawowa Nr 3.


Pod hasłem "Z Trójką w Świat", przy Szczękach Naczelnika odbywał się festyn SP3 im. Marynarzy Polskich. Na scenie występowali utalentowani uczniowie szkoły, z którymi śpiewała młoda publiczność, wyciągnięta na wiosenny spacer na centralny plac w mieście. Do tego, rodzice i nauczyciele przygotowali sporo domowych specjałów, od chleba ze smalcem po kiełbaski z grilla. Nie zabrakło historii - było Muzeum Oręża Polskiego ze swoim stanowiskiem historycznym i Nysą propagandową, Kołobrzeska Brygada Kolekcjonerska - Aktywni Kołobrzeżanie oraz strzelnica.

Festyn Szkoły Nr 3
Festyn Szkoły Nr 3
Festyn Szkoły Nr 3
Festyn Szkoły Nr 3
Festyn Szkoły Nr 3
Festyn Szkoły Nr 3

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama