Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Inauguracja roku akademickiegoKolejny rok rozpoczął się na kołobrzeskim wydziale Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Wykład inauguracyjny wygłosił doktor Ryszard Leszczyński. Temat: metody leczenia algonixem.


Podczas uroczystości, dyplom doktora nauk ekonomicznych wręczono doktorowi Łukaszowi Chruścielowi, na co dzień naczelnikowi Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, a także doktor Annie Marciniak, nauczycielowi wychowania fizycznego w LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. Po wręczeniu indeksów i odśpiewaniu "Gaudeamus", zainaugurowano kolejny, 11 już w historii kołobrzeskiego wydziału rok akademicki na Społecznej Akademii Nauk.

Inauguracja roku akademickiego
Inauguracja roku akademickiego
Inauguracja roku akademickiego

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama