Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak spędzić ciekawie czas? Przykład wskazali Ewa i Maciej Mężyńscy, nauczyciele z liceum im. M. Kopernika. Zamierzają objechać Europę na rowerach.


Państwo Mężyńscy słyną ze swojego zamiłowania do turystyki rowerowej. Przejechali już tysiące kilometrów, sami , z dziećmi, a nawet z uczniami, których zarażają swoją pasją w ramach klubu turystycznego "Żaba", który działa w LO im. M. Kopernika. Tym razem postanowili wybrać się w nieco dłuższą "przejażdżkę" i na rowerach postanowili przejechać Europę.

W wyprawie uczestniczą również dzieci państwa Mężyńskich: 3-letnia Marianna i 5-letni Janek. Maluchy są już zaprawione w rowerowych bojach, w których uczestniczą niemal od zawsze. Wyprawa została podzielona na dwa etapy. Pierwszy potrwa od września do grudnia, drugi od kwietnia do sierpnia przyszłego roku. Trasa wycieczki wiedzie z Lizbony na Sycylię. Zimowa przerwa została zaplanowana na uzupełnienie sił i ekwipunku.

W czwartek nietypowych turystów przed kołobrzeskim ratuszem pożegnała rodzina, przyjaciele, uczniowie i prezydent miasta Janusz Gromek. Oficjalny start podróży w sobotę.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama