Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jeśli ktoś uważał, że cisza wyborcza jest przeznaczona do wyboru kandydata w wyborach, jest w błędzie. Dla sztabów wyborczych to czas wzmożonej pracy.


Sztaby wyborcze w ciszy wyborczej były niezwykle aktywne. W wielu miejscach, gdzie do tej pory nie było plakatów czy banerów, te wyrastały jak grzyby po deszczu. Oczywiście nikt niczego nie widział, ani nie słyszał. W tych wyborach prym wiodą tektura i plakaty, wieszane szczególnie w okolicy i przed lokalami wyborczymi. Służby porządkowe są bezradne.

Policja odebrała w sobotnią noc informację o reklamie na jednym z telebimów. Okazało się, że wyświetlane są tam reklamy wyborcze. Na noc telebim został wyłączony.

Niezwykłą wyobraźnia wykazał się jeden z kandydatów w Podczelu. Swoje plakaty postanowił wywiesić w miejscu, gdzie do tej pory nikt tego nie zrobił. Gdzie? Na drewnianym słupie na nekrologi. Rachunek zapewne wystawi mu miasto, ciekawe tylko, czy z życzeniami długich lat w samorządzie...

Nie obyło się bez rwania, dewastowania i niszczenia materiałów wyborczych. Zrywano z murów, latarni, mostów i barierek. Ze wstępnych informacji wynika, że co najmniej jedną osobę w związku ze zrywaniem plakatów zatrzymała Straż Graniczna.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama