Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policjanci kontrolowali pieszych i rowerzystów

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego każdego dnia czuwają nad bezpieczeństwem uczestników dróg powiatu kołobrzeskiego, a także nad jego porządkiem. Tym razem, egzekwowali prawidłowe korzystanie z dróg przez pieszych i rowerzystów. Sprawdzali także sposób przekraczania jezdni, chodzenie jej właściwą stroną przy braku chodników i przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych. W trakcie działań stróże prawa odnotowali 20 wykroczeń popełnionych przez kierujących jednośladami, którzy w związku z tym zostali ukarani mandatami karnymi. Podczas trwania kontroli mundurowi również edukowali w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i przypominali obowiązujące przepisy dotyczące ruchu pieszych i przemieszczania się rowerem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama