Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tłumy na cmentarzu, zbiórka na Hospicjum

Kołobrzeżanie korzystali z długiego weekendu i już od piątku odwiedzali swoich bliskich na grobach. Dziś jak co roku znaleźć miejsce do parkowania było trudno. Wzmożony ruch przy kołobrzeskim cmentarzu panował już w poniedziałek. Po południu parkingi w pobliżu nekropolii były całkowicie zapełnione. Na pobliskich ulicach tworzyły się korki. Dlatego policja zachęcała od rana do korzystania z komunikacji miejskiej. Mieszkańcy pamiętali również złożeniu kwiatów i zniczy na wielu płytach i pomnikach znajdującymi się na cmentarzu.

Od rana prowadzona była kwesta na kołobrzeskie Hospicjum. Jak mówili w rozmowie z nami wolontariusze ludzie bardzo chętnie wrzucali dziś pieniądze do puszek. Oprócz wolontariuszy i kołobrzeskich vipów, którzy rano dołączyli do zbiórki, spotkać można było również ratowników ze Stowarzyszenia Paramedic, którzy patrolowali alejki cmentarza.

Około godziny 18 poznamy kwotę, którą udało się uzbierać.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama