Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Już w sobotę 57 Rajd PTTK szlakiem walki I Armii WP o Kołobrzeg

Polskie Towarzystwo Turystyczno–Krajoznawcze Oddział Wojskowy PTTK w Kołobrzegu serdecznie zaprasza miłośników pieszej turystyki do wzięcia udziału w 57. Rajdzie PTTK Szlakiem Walk i Armii WP o Kołobrzeg.

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę 18 marca 2023 roku w 78. rocznicę Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem. Uczestnicy Rajdu przyjmowani będą w dniu rajdu od godziny 8:00 do 9:30 w Klubie Wojskowym w Kołobrzegu przy ul. Łopuskiego 46.

Przebieg Rajdu:
09:00 – rejestracja uczestników: Klub Wojskowy w Kołobrzegu;
09:45 – zbiórka uczestników rajdu w sali kina „Piast” Klubu Wojskowego – otwarcie rajdu;
10:15 – pokaz ratownictwa w wykonaniu Kołobrzeskiej Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej;
11:00 – wyjście uczestników rajdu na trasę.

Trasa Rajdu:
Klub Garnizonowy – ul. Ppor. E. Łopuskiego – ul. Lotnicza – ul. 1-go Maja – ul. Artyleryjska – ul. Trzebiatowska – ul. Ppor. Emilii Gierczak – Plac Ratuszowy – ul. Unii Lubelskiej – Pomnik Sanitariuszki – Pomnik Zaślubin Polski z Morzem – Latarnia Morska – Scena Plenerowa przy RCK.
14:45 – poczęstunek dla uczestników rajdu – zupa grochowa;
15:30 – ogłoszenie wyników rajdu, wręczenie nagród;
16:00 – zakończenie 57. Rajdu Szlakiem Walk I A WP o Kołobrzeg w 78. rocznicę Walk o Kołobrzeg.

Sponsorzy Rajdu:
Powiat Kołobrzeski
Gmina Miasto Kołobrzeg
Dowódca Garnizonu Kołobrzeg
Wydawnictwo Reda.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama