Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tatiana Gutowska w półfinale YCD

Tatiana Gutowska jak burza idzie przez program You Can Dance Nowa Generacja 2. Tancerka z kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS znalazła się w gronie 6 najlepszych młodych tancerzy w Polsce i w najbliższy piątek powalczy o udział w finale YCD.

Ostatnie losowanie nie było zbyt łaskawe dla Tatiany i Tadeusza, ponieważ okazało się, że będą musieli zatańczyć jive’a. Po raz kolejny zmierzyli się ze stylem tańca, z którym wcześniej nigdy nie mieli do czynienia. To nie lada wyzwanie jednak nie złamało młodych tancerzy i na scenie YCD jak powiedziała Kasia Cichopek zaprezentowali się niesamowicie. Ida Nowakowsa stwierdziła, że Tatiana i Tadeusz mają w sobie to coś, czego nie można się nauczyć i wie, że widzowie są w nich zakochani. Agustin Egurrola był pod ogromnym wrażeniem ich występu. Rewelacyjny timing, idealna i dopasowana choreografia jak z musicalu, tak określił ten pokaz. Na koniec dodał, że był to najlepszy jive w historii You Can Dance.

Tatiana jest o krok od spełnienia swojego marzenia jakim jest udział w finale YCD. Jak nigdy wcześniej każdy głos oddany na utalentowaną tancerkę jest niezwykle ważny. W piątkowym odcinku tylko dwie osoby będą bezpieczne i automatycznie zameldują się w ostatnim odcinku. Cztery z najmniejszą ilością smsów zatańczą solówki i to jury podejmie decyzję, które dwie osoby znajdą się w finale.

Jak mówi sama Tatiana w wideo umieszczonym na facebooku Szkoły Tańca VSDS bardzo dziękuje za każdą formę wsparcia i wysyłane smsy. Jednocześnie zachęca do wspierania jej w kolejnym etapie programu.

Głosowanie na tancerzy kończy się w środę o godz.23:59.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama