Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pola Nadziei - już 2 kwietnia zbiórka na hospicjum

Już w niedzielę 2 kwietnia pojawią się na terenie Kołobrzegu Wolontariusze, którzy będą rozdawać żonkile z bibuły kwestując na rzecz naszego Hospicjum. Wolontariusze będą mieli identyfikatory, żółte koszulki i oznaczone puszki. Na dziś zgłosiło się już 140 osób jako wolontariusze. Od godziny 10 do godziny 16 będą w każdym zakątku miasta.

Ogromnym wyzwaniem było wybudowanie, z pomocą Społeczeństwa, kołobrzeskiego Hospicjum, ale pomoc ludzi potrzebna będzie już zawsze. Dlatego uprzejmie prosimy wszystkich Państwa o wsparcie finansowe podczas niedzielnych Pól Nadziei.

Do poniedziałku do północy można się zgłosić jako Wolontariusz na stronie: akcjehospicjumkolobrzeg.pl

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama