Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rusza budowa ciągu pieszo-rowerowego na Kanale Drzewnym

Kołobrzeski magistrat informuje : Rozpoczynamy realizację inwestycji: „Budowa ciągu pieszo – rowerowego na Kanale Drzewnym przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu”. W związku z tym od dnia 20.09.2023r. (środa) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Konieczne będzie zamknięcie jednego pasa ruchu ul. Łopuskiego. Dlatego chcąc ul. Łopuskiego dojechać do ul. Jedności Narodowej będziemy musieli skorzystać z objazdu ul. Zygmuntowską oraz Solną. Dla pojazdów jadących od strony ul. Jedności Narodowej w kierunku centrum ruch zostanie zachowany.

Piesi poruszać się będą chodnikiem zlokalizowanym po drugiej stronie jezdni. Autobusy Komunikacji Miejskiej będą przekierowane na objazd ul. Zygmuntowską, Solną oraz ul. Śliwińskiego gdzie zorganizowany będzie tymczasowy przystanek autobusowy. Inwestycja powinna planowo zakończyć się pod koniec stycznia 2024 r. W załączeniu mapka z organizacją ruchu.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama