Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znaki są ale i tak jeżdżą pod prąd na Łopuskiego

Na Kanale Drzewnym trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej. W związku z tym trzeba było zmienić organizację ruchu i kierowcy jadący ulicą Łopuskiego chcący jechać w kierunku Jedności Narodowej muszą skręcić w Zygmuntowska. Pisaliśmy o tych zmianach trzykrotnie. Od kilku dni na przystanku na przeciw szpitala ustawiają się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w różnych godzinach i przyglądają się jeździe kierujących. Tylko w ciągu 2 ostatnich dni wystawiono w tym miejscu ponad 40 mandatów. Widełki pozwalają na wystawienie mandatu od 50 do 5000 zł. Najczęściej jednak kierowcy otrzymują mandat w wysokości 100 zł i aż 8 punktów karnych. Towarzyszyliśmy dziś drogówce podczas takiej akcji. Zachowania kierujących były różne, niektórzy bez zastanowienia wjeżdżali pod prąd jadąc na "pamięć" inni gdy dojeżdżali do mostku reflektowali się i cofali, ale najlepszy manewr wykonał dziś kierujący mazdą, wjechał za most zobaczył policję i zawrócił przy szlabanie obok szpitala.

Co ciekawe nadal najliczniejszą grupą osób łamiących zakaz wjazdu są pojazdy na numerach ZKL. Policjanci zapowiadają dalsze kontrole.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama