Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Hok: wszyscy w Polsce oczekują na zmianę [wideo]

Kampania wyborcza powoli dobiega końca. Jeszcze 40 godzin mają komitety wyborcze do ciszy wyborczej, aby prowadzić agitację i namawiać do głosowania wyborców. Z tej okazji, w środę, na dziedzińcu ratusza, odbyła się konferencja prasowa sztabu Marka Hoka i Janusza Gromka. Obecny poseł i senator, którzy walczą o reelekcję, podsumowali przebieg kampanii. - Wszyscy właściwie w Polsce oczekują na zmianę. Oczekują, że wreszcie przyjdzie czas, kiedy Polska będzie krajem ponownie demokratycznym, ponownie będzie krajem wolny, będzie krajem uśmiechniętym, kiedy nie będzie podziałów ludzi, tak jak to ma miejsce od 8 lat w naszym kraju - mówi Marek Hok. Wtórował mu Janusz Gromek: - Walczymy o nową Polskę: demokratyczną, uczciwą, sprawiedliwą.

Politycy apelowali też o udział w wyborach 15 października. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama