Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest umowa na projekt zeroemisyjnej bazy autobusów

W magistracie podpisano dziś umowę z firmą "Metropolis" na powstanie dokumentacji projektowej bazy Komunikacji Miejskiej. Dzięki temu, będzie można przystąpić do budowy zaplecza technicznego dla zeroemisyjnego taboru autobusowego. Ma to być kolejny krok w kierunku ekologii i jakości naszego uzdrowiska. Inwestycja ma powstać na terenach przy ul. 6 Dywizji Piechoty. - Nowa baza będzie nie tylko znaczącą poprawą warunków pracy dla pracowników Komunikacji Miejskiej, ale też stworzy nowe perspektywy dla rozwoju tej miejskiej spółki. Planowany zakup zeroemisyjnych autobusów i rozwój infrastruktury niezbędnej do ich funkcjonowania to inwestycja w zdrowie i przyszłość naszego uzdrowiska - mówiła dziś na spotkaniu z dziennikarzami prezydent Anna Mieczkowska.

Nowa baza przy ul. 6 Dywizji Piechoty ma zawierać: budynek administracyjno-dyspozytorski,  stację obsługi z zapleczem socjalnym, stację paliw z miejscami do tankowania i ładowania pojazdów oraz miejscem dla klientów, plac manewrowy dla autobusów z miejscami do szybkiego ładowania.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama