Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto szykuje sylwestra. Molo przechodzi do historii...

Będzie miejski sylwester. Po pandemicznej przerwie od 2021 roku, ta impreza się nie odbywała. Powodów było kilka: ograniczenia pandemiczne, problemy budżetowe, ale także bezpieczeństwo. Jak mówi naszemu portalowi prezydent Anna Mieczkowska, kwestie bezpieczeństwa są dalej aktualne i po analizie zdecydowano, że sylwestra przy molo nie będzie. Problemem jest dojazd służb ratunkowych przy ogromnej liczbie uczestników imprezy, często pod wpływem alkoholu, co sprawia różne problemy w udzielaniu pomocy na bardzo wąskim odcinku ul. Mickiewicza.

Zapadła decyzja, żeby rok 2024 powitać. Miejscem, na którym ma odbyć się miejska impreza, będzie Skwer Pionierów. Jak usłyszeliśmy, jest tam dużo miejsca, a poza tym to centralny plac w Kołobrzegu, obok jest park, więc będzie też można odpalać własne fajerwerki. Czy będzie pokaz fajerwerków? Jak mówi Michał Kujaczyński, te kwestie są ustalane, czy to będą ciche fajerwerki, czy może pokaz laserów. Ma też być sylwestrowa gwiazda. Kto? Jak słyszymy, rozmowy trwają.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama