Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

WOŚP gra, ale trwa też liczenie pieniędzy

W Hali Milenium odbywa się obecnie wieczorny koncert i tam będzie też "Światełko do Nieba". Natomiast tam też trwa liczenie pieniążków. Ponad 200 wolontariuszy przynosiło tam puszki przez cały dzień, a osoby pracujące w sztabie na bieżąco je przeliczają. Jest to praca, która wymaga skupienia, aby nie pomylić się w kwotach. Ale w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nie z takimi problemami sobie radzą wolontariusze.

Jak się okazuje, słoneczna pogoda spowodowała, że zbiórka przebiegała łatwiej, niż rok temu. Obecnie, na godzinę 19.00 licznik kołobrzeskiego sztabu pokazuje kwotę niema 182 tys. zł. Rok temu, na godz. 20.00 zebrano 165 tys. zł. W 2023 roku podczas całe zbiórki, otrzymaliśmy kwotę ponad 234 tys. zł. Czy w tym roku będzie więcej?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama