Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ogromne wsparcie przedsiębiorców dla Domu Dziecka

Dziś w gabinecie starosty kołobrzeskiego przedstawiciele Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej: Aleksander Bolko, Andrzej Olichwiruk oraz Maciej Romański przekazali 15 zakupionych laptopów o wartości 24.000 złotych dla podopiecznych i opiekuna nowo powstałej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Gościnie.

- Od początku idei powstania takiej placówki w naszym powiecie, kołobrzeska Izba Gospodarcza bardzo angażuje się w realizację tego przedsięwzięcia, za co ogromnie dziękuję. Wiem, że przygotowywane są też kolejne darowizny od przedsiębiorców. Tyle dobrej energii, ile pojawia się wokół tego domu jest naprawdę niesamowite i wszystkim z tego miejsca ogromnie dziękuję! - powiedział podczas przekazania komputerów starosta Tomasz Tamborski.

Prezes Aleksander Bolko z Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej zapowiedział dalsze wsparcie dla placówki. Apteka Lawenda Gościno wyposaży dzieci w apteczki, kosmetyki, środki higieniczne oraz zestawy gier. Natomiast Firma Almako Małgorzaty Przybylskiej ufundowała voucher o wartości 5.000 złotych na zakup przyborów i artykułów szkolnych.  Kolejne firmy również wyrażają gotowość do udzielenia wsparcia.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama