Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest nowy skarbnik powiatu

W środę odbyła się II sesja Rady Powiatu w Kołobrzegu tej kadencji, na powołano nowego skarbnika. Na wniosek starosty kołobrzeskiego, Mirosława Tessikowskiego, Rada Powiatu jednogłośnie zatwierdziła kandydaturę Marty Chorchos.

Marta Chorchos od 17 lat jest związana ze Starostwem Powiatowym w Kołobrzegu oraz Wydziałem Finansów i Budżetu, gdzie zdobywała doświadczenie i kompetencje niezbędne do pełnienia funkcji skarbnika. Przez ostatni rok przygotowywała się do objęcia tego stanowiska, pełniąc funkcję zastępcy skarbnika.

Starosta Mirosław Tessikowski podkreślił, że jej długoletnie doświadczenie i zaangażowanie w sprawy finansowe powiatu były kluczowymi argumentami przemawiającymi za jej wyborem. Powołanie Marty Chorchos na skarbnika spotkało się z pozytywnym odbiorem radnych, którzy wyrazili nadzieję, że jej wiedza i profesjonalizm przyczynią się do dalszego rozwoju finansowego powiatu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama