Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dymecka,porozumienieZa zgodą radnego Rady Miasta, Bogdana Błaszczyka, ujawniamy treść dokumentu, na podstawie którego powstało Porozumienie Dla Kołobrzegu.


Znamy już treść dokumentu z grudnia ubiegłego roku, w ramach którego powstało Porozumienie Dla Kołobrzegu. Wynika z niego, że Porozumienie Dla Kołobrzegu, to projekt powstały na wybory samorządowe w 2014 roku w oparciu o "Razem Dla Kołobrzegu", SLD, PiS, "Ekologiczny Kołobrzeg". Z dokumentu nie wynika w żaden sposób, że podzielono stanowiska bądź funkcje po wyborach. Zastrzeżono to jednak dla kompetencji Rady Politycznej Porozumienia Dla Kołobrzegu. Ujawnienia treści porozumienia, domagała się dziś Platforma Obywatelska.

 

dymecka,porozumienie

dymecka,porozumienie

dymecka,porozumienie

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama