Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, powiat, ostrowska, wokół powiatu, skarbnik, budżetO tym, że duża część pieniędzy w powiecie jest znaczona, jest powszechnie wiadome. A co dzieje się z pozostałą częścią budżetu i kto ją chomikuje?


Skąd powiat bierze pieniądze i na co je wydaje? Dlaczego edukacja kosztuje tak dużo? Kto chomikuje pieniądze i dlaczego? Jak wygląda wykonanie budżetu w 2011 roku? Dlaczego powiat ma ograniczone możliwości inwestycyjne? O tym wszystkim rozmawiamy ze skarbnikiem powiatu - Barbarą Ostrowską, która swoje obowiązki wykonuje od początku funkcjonowania samorządu powiatowego w 1999 roku.

off}

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama