Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Śmigłowiec LPR i 6 strażaków do nietrzeźwego mężczyzny w Gościnie...

Interwencja śmigłowca  miała miejsce w Gościnie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie który leży nieprzytomny na skrzyżowaniu ulic Mołtowskiej i Żurawiej w Gościnie. Jak zwykle przy takim zgłoszeniu strażacy, którzy byli w pobliżu ruszyli na pomoc bezpośrednio z domu.. Po przyjeździe pierwszego zastępu na miejsce okazało się, że mężczyzna pod wpływem alkoholu faktycznie leży na drodze i odzyskuje świadomość.

Ze względu na brak wolnych karetek przyleciał śmigłowiec LPR. Mężczyzna został zbadany i przekazany rodzinie. Do akcji wyjechało sześciu strażaków. A za akcję zapłacą jak zwykle podatnicy.
 
Śmigłowiec LPR w niedzielę do godziny 14 lądował dwukrotnie w naszym regionie. Pierwsza interwencja dotyczyła ok 70 - letniego mężczyzny, nastąpiło u niego zatrzymanie akcji serca. Z powodu braku wolnej karetki do mężczyzny wyjechali najpierw kołobrzescy strażacy, którzy natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Do pomocy zadysponowano śmigłowiec LPR z lekarzem na pokładzie. Kilkunastominutowa reanimacja okazała się skuteczna i mężczyzna trafił do szpitala.
 
foto OSP Gościno / czytelnik
 
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama