Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Poruszał się motorowerem po S6 - kosztowało go to 1750 zł...

W środę przed południem do dyżurnego kołobrzeskiej jednostki dotarła informacja o kierującym, który wjechał skuterem na drogę ekspresową. Na miejsce skierowano patrol z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu, który zatrzymał mężczyznę jadącego jednym z pasów drogi ekspresowej S6. Podczas kontroli drogowej policjanci ustalili, że elektryczny motorower, którym poruszał się kierowca, był niedopuszczony do ruchu. W związku z popełnionymi wykroczeniami, na mężczyznę nałożono dwa mandaty na łączną kwotę 1750 zł oraz 3 punkty karne.

Dodatkowo w skuterze padły baterie i kierujący nie mógł poruszać się nim dalej. Na wezwanie pomocy drogowej na miejsce nie miał środków. W asyście policji i służby drogowej poboczem odprowadzono kierującego do najbliższego węzła.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama