Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, plewko, Poniżej zamieszczam tekst przeprosin, do których zostałem zobligowany przez Sąd Okręgowy w Koszalinie na portalach internetowych po zawartej ugodzie.


W związku z opublikowanym dnia 5 września 2014 r. w Gazecie Kołobrzeskiej oraz na portalach internetowych www.miastokolobrzeg.pl a także dnia 12 września 2014 r. w Głosie Kołobrzegu i wyemitowanym dnia 11 września 2014 r. w Telewizji Kablowej Kołobrzeg wywiadzie, którego udzieliłem jako członek Stowarzyszenia "Ekologiczny Kołobrzeg", ja Krzysztof Plewko oświadczam, że przepraszam "Miejskie Wodociągi i Kanalizację" sp. z o.o. w Kołobrzegu oraz osoby działające jako jej organy za naruszenie dobrego imienia Spółki poprzez posądzenie jej o spowodowanie skażenia bakterią E.Coli kąpieliska na Plaży Zachodniej w Kołobrzegu w miesiącu sierpniu 2014 r. Oświadczam, że podane informacje, że MWiK sp. z o.o w Kołobrzegu jest rzekomym sprawcą zanieczyszczenia są nieprawdziwe.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama