Few Clouds

24°C

Kołobrzeg

1 lipca 2022    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2022    
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Święto Batalionu Remontowego - pokazy sprzętu wojskowego

Wyjątkowe święto w piątek obchodzić będzie 8 Batalion Remontowy z Kołobrzegu. To 55 rocznica powstania Batalionu.
Na Skwerze Pionierów od rana odbywać się będzie szereg imprez towarzyszących w tym na ulicy Armii Krajowej pokaz sprzętu wojskowego. Od 11 do 17 będzie można podziwiać wyjątkowy specjalistyczny sprzęt wojskowy. Oprócz tego w programie apel z okazji święta Batalionu, piknik wojskowy, występy studia wokalnego oraz chóru Kombatant.

W związku z obchodami 55 Rocznicy utworzenia 8 Batalionu Remontowego w dniu 20 maja od godziny 07.00 do godziny 18.00 na podstawie otrzymanej zgody wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Armii Krajowej (na odcinku od skrzyżowania  z ulicą sybiraków do skrzyżowania z ulicą Łopuskiego) oraz na ulicy Sybiraków (na odcinku od skrzyżowania typu "rondo" al. Św. Jana Pawła II/ulica Plac 18 Marca/ulica Waryńskiego/ulica Drzymały do skrzyżowania z ulica Armii Krajowej) w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama