Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Pociąg "Pirat" w sobotę z Poznania do Kołobrzegu. Atrakcje!

Turystyka Kolejowa TurKol.pl uruchamia na najbliższą sobotę, 28 maja, z okazji Dnia Dziecka, pociąg z Poznania Głównego do Kołobrzegu. Pociąg będzie prowadzony przez lokomotywę spalinową z wagonami z lat 70-tych i 80-tych XX wieku. Jest to nie lada gratka dla miłośników kolei, szczególnie ze względu na fakt, że pociągi te pojadą rzadko uczęszczanymi trasami. W przypadku Kołobrzegu, pociąg pojedzie pod samą latarnię morską w Porcie Pasażerskim.

Pociąg Pirat odjedzie 28 maja o godz. 6.34 z peronu 4. Na stacji Kołobrzeg będzie o 10.35, a o 10.50 wjedzie do portu. Powrót ze stacji Kołobrzeg będzie miał miejsce o godz. 18.02 (peron 1), a do Poznania skład przyjedzie o godz. 22.15. Na ten pociąg wszystkie bilety są już zarezerwowane. Ale dla miłośników kolei są inne opcje.

Dla chętnych, istnieje opcja dodatkowa, Muszelka. O godz. 12.25 składem Pirata wyruszamy z Kołobrzegu do Ustronia Morskiego (powrót do Kołobrzegu 17.20). To również nie jest wszystko. Jest opcja Nawigator. Ten pociąg zawiezie nas do Darłówka. Odjazd z Kołobrzegu o 12.25, powrót z Darłówka o godz. 15.32.

Magazynier, to opcja dla fanów militariów. Tu jest opcja kombinowana. Po przyjeździe pociągiem Pirat do Kołobrzegu, o godz. 16.00 wsiadamy w autobus i jedziemy do Podborska, do Muzeum Zimnej Wojny, zwiedzić magazyny amunicji atomowej. Powrót autobusem o godz. 18.30 na stację Podborsko, skąd o godz. 18.30 do Poznania pociąg Pirat zabierze pasażerów.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama