Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

31 maja 2023    |    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
31 maja 2023    
    Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zaproszenie na promocję książki

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Kołobrzegu, Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie oraz adwokat Edward Stępień zapraszają w dniu 18 listopada 2022 r. o godzinie 18.00 do biblioteki przy        ul. Frankowskiego 3 w  Kołobrzegu na promocję książki ,,Granica szeroko zamknięta. Polityczne, prawne i społeczne aspekty ucieczek z Polski Ludowej”.

W promocji wezmą udział współautorzy: dr Paweł Skubisz, Dyrektor Oddziału IPN w Szczecinie i adwokat Edward Stępień, a ponadto dr hab. Sebastian Ligarski, Naczelnik Oddziałowego Biura Badań Historycznych w Szczecinie i Rafał Semołonik z Delegatury IPN w Koszalinie - Pion edukacyjny. W czasie spotkania będzie można nabyć książkę. Wstęp wolny.

Adwokat Edward Stępień

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama