Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tego jeszcze nie było w Kołobrzegu - pojedynek poetów na żywo!

Mamy zaszczyt zaprosić państwa na pierwszy tego rodzaju pojedynek poetów w Kołobrzegu. 7 stycznia 2023 r. (sobota), godz.18.00 małą sala teatralna RCK.
Slam poetycki – publiczna rywalizacja poetów-performerów, najczęściej amatorów. Każdy uczestnik ma 3 minuty na zaprezentowanie swojego utworu. Używanie rekwizytów bądź instrumentów jest zabronione. Wiek od 16 do 116 lat. Nie ma żadnych zasad, czytasz co chcesz, jak chcesz (z telefonu, kartki), możesz krzyczeć, trawić, po prostu wyrzuć to z siebie. Możesz też rapować, ale bez podkładu. Slam będzie cykliczny, więc wpadnij na pierwszy poznać innych.
Wejście dla występujących jest darmowe. Namawiamy. Polecamy. Napisz jeśli chcesz wystąpić:
af@rck.kolobrzeg.eu
podaj swoje imię, ksywę i tyle. Nie cenzurujemy tekstów, nie sprawdzamy, nie oceniamy, przyjdź użyć naszego mikrofonu.
Prowadzący wieczór: Adam Frankiewicz i Filip Urbaniak.
Wieczór uświetni występ zespołu – „WSTYD” toruński duet wykonujący poetic noise, założony przez toruńskiego poetę Rafała Derdę i związanego z Pawlaczem Perskim multiinstrumentalistę Lecha Nienartowicza. Piszą o sobie: My się wstydzimy że gramy, wy się wstydzicie że słuchacie - chcemy grać po domach kurtuly, domach wyzwolenia z opresji, domach krzyku. Chodzimy po dywanach, parkiet is lava.

Dla widowni bilety do nabycia w kasie RCK.
12zł Normalny.
10zł Ulgowy/Karta Mieszkańca
0 zł Slamer (występujący)

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama