Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sesja, rada, powiatuJuż w piątek o godz. 10.00 zbiorą się radni powiatowi. Posiedzenie będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem naszej telewizji internetowej.


Zapowiada się obszerna i ciekawa sesja. Radni podejmą uchwałę w sprawie strategii promocji Powiatu Kołobrzeskiego na lata 2012-2020 oraz zadecydują o zmianach w budżecie. W porządku obrad znajdują się również następujące punkty:

- Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu kołobrzeskiego w roku szkolnym 2011/2012.
- Informacja na temat organizacji placówek oświatowych na terenie powiatu a potrzeby rynku pracy. Perspektywa rozwoju szkolnictwa zawodowego.
- Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z przeprowadzonej kontroli Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu w zakresie oceny obsługi klienta oraz sprawności funkcjonowania wprowadzonych systemów obsługi klienta w roku 2011.
- Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z przeprowadzonej kontroli Zarządu Powiatu w zakresie oceny współpracy krajowej i międzynarodowej powiatu kołobrzeskiego z innymi samorządami i instytucjami w roku 2011 i 2012 do dnia rozpoczęcia kontroli.
- Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu na temat analizy oświadczeń majątkowych radnych.
- Informacja Starosty Kołobrzeskiego na temat analizy oświadczeń majątkowych.
- Sprawozdanie Starosty Kołobrzeskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu.

Tę sesję nadamy na żywo w Miastokolobrzeg.tv. Start już w piątek 26 października o godz. 10.00.

 

informacje kołobrzeg, sesja, rada, powiatu

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama