Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sixto22 lutego druga odsłona imprezy BACK TO THE GOOD VIBRATION. Jest to powrót do największych hitów sprzed kilku lat klubu Ekwador z Manieczek.


Klub Ekwador działa prężnie do dziś goszcząc  największe gwiazdy muzyki klubowej z Polski i ze świata. Do tego miejsca i czasu  przeniesiemy się  za sprawą rezydenta tego klubu Dj'a Insane.

Pierwsza odsłona tego wydarzenia odbyła się w styczniu i bardzo przypadła wszystkim klubowiczom. Poszliśmy za ciosem i postanowiliśmy robić je cyklicznie raz w miesiącu. Po raz drugi Dj Insane "zaszaleje" za konsoletą naszego klubu w piątkową noc. Imprezę tą uatrakcyjnią piękne, zmysłowe, pełne seksapilu tancerki grupy Brilliance-Show. Klub przygotował kilka niespodzianek i promocję. Informacje na facebook'u, szukajcie na fanpage klubu Sixto.

DJ Insane - dla klubowiczów a dla przyjaciół po prostu Jarek. Początki jego historii na pewno nie odbiegają od innych. Młody człowiek zainspirowany muzyką postanowił  zostać DJ'em. Dlaczego Insane? A co takiego jest w nim niesamowitego i zwariowanego? Gdy staje za konsoletą wpada w niesamowity trans i zaraża nim publikę. Ci, którzy choć raz byli na imprezie z jego udziałem na pewno wiedzą co mamy na myśli. W swojej grze preferuje style muzyczne: House, Techno, Trance. Klub Ekwador oznacza dla niego spełnienie jego największego marzenia. Ten klub i klubowiczów traktuje jako swój drugi dom. I za każdym razem kiedy tu gra jest to dla niego niesamowite i niezapomniane przeżycie, a to wszystko dzięki Wam. Poza tym często można go usłyszeć w warszawskich klubach i dyskotekach. Jak również jako DJ miał okazje swoje umiejętności prezentować u boku takich artystów jak: Matrix, Marc van Linden, Ron van De Bouken, 4 Strings, CJ Stone, Sasha van Holt i wielu innych Polskich DJi. Swoją kilkuletnią grą w klubie w Manieczkach spowodował, iż ludzie go po prostu uwielbiają, bawi się razem z klubowiczami, gra najczęściej te najbardziej znane i lubiane kawałki. Ma duży potencjał i umie go wykorzystać o czym możecie się przekonać na każdej imprezie gdziekolwiek Insane stanie za konsoletą.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama