Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapowiadamy wielkie świętowanie!Rock Klub DRZAZGA zaprasza na trzydniowe świętowanie swoich pierwszych urodzin. Zapowiada się świetne imprezowanie. Start już w piątek 14 czerwca.


W piątek 14 czerwca przed kołobrzeską publicznością wystąpią didżeje w ramach Four DJ: Wojtas, Mathiu, Charlic, Kamil D. W programie konkursy i liczne niespodzianki. Sobota to już brzmienia o piekło mocniejsze. Wystąpi Teresa Orłowska, Lipa z Miodem, a hitem sobotniego wieczoru będzie koncert grupy Hurt. W niedzielę będzie bardziej lokalnie. Wieczorem w Drzazdze wystąpią: Demesis, EXHALE, FIRE ON, TO.NIE.MY.

Więcej szczegółów na temat I urodzin Drzazgi znajdziecie na Facebooku (kliknij).

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama