Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, diune,hotelKołobrzeski Diune Hotel***** w pierwszym miesiącu działalności odnotował obłożenie bliskie 80% i ocenę 9/10 na portalu booking.com (tekst sponsorowany).


Diune Hotel***** & Resort łączy w sobie prostotę międzywojennego modernizmu architektury ze stylową elegancją wnętrz nawiązującą do art déco. Goście mają do dyspozycji 61 klimatyzowanych pokoi podzielonych na 5 kategorii. Każdy detal i kojąca kolorystyka z nutą międzywojennej dekadencji zapewniają niepowtarzalne doznania estetyczne. Doskonała lokalizacja przy szerokiej, piaszczystej plaży oraz widok na morze wprowadzają w klimat wakacyjnego kurortu. Hotel osłonięty zielenią Parku Nadmorskiego idealnie wpisuje się w marynistyczny krajobraz wakacyjnego kurortu.

Atutem hotelu jest nie tylko oddalana o 20 metrów plaża, ale również kuchnia. Znakomite śniadanie i kolacje Szef Kuchni – Rafał Durka wzbogaca produktami sezonowymi. Warto także skosztować wykwintnych dań à la carte oraz aromatycznej małej czarnej w stylowej kawiarni.

„Przyznaję, mieliśmy ogromną tremę przed przyjazdem pierwszych Gości, ale miesiąc po otwarciu mogę powiedzieć, że zdaliśmy ten egzamin na piątkę. Cieszę się, że udało nie nam stworzyć wyjątkową atmosferę, którą docenili nasi Gości wystawiając nam tak wiele pochlebnych opinii.” – skomentowała sukces Marta Kustosz, Dyrektor Diune Hotel***** & Resort.

Diune Hotel***** & Resort funkcjonuje w systemie condo, a właściciele apartamentów mogą liczyć nawet na 7-procentową stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału. Ceny dostępnych jeszcze w sprzedaży pokoi rozpoczynają się od 8 tys. zł netto za m2, a za najdroższy 88-metrowy apartament trzeba zapłacić ponad 2 mln zł.

 

informacje kołobrzeg, diune,hotel

informacje kołobrzeg, diune,hotel

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama