Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Serdecznie dziękujemy za poparcie udzielone Polskiemu Stronnictwu Ludowemu 16 listopada br. w wyborach samorządowych (tekst sponsorowany).


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy oddali na nas swój głos oraz pomagali i wspierali nas podczas kampanii wyborczej. Gratulujemy wszystkim, którzy te wybory wygrali, życząc efektywnej realizacji wyborczych obietnic. Jednocześnie zapewniamy, że nadal będziemy służyć swoją pracą społeczności naszej ziemi i postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań.

Zarząd Polskiego Stronnictwa Ludowego

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama