Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, barszcz, sosnowskiego, dygowoMiasto przygotowuje się do kolejnej odsłony walki z toksyczną rośliną, jaką jest Barszcz Sosnowskiego. Liczy w tej sprawie na zgłoszenia mieszkańców.


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nowy regulamin naboru wniosków na udzielenie dofinansowania na usuwanie Barszczu Sosnowskiego w 2015 r. na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy wszystkie osoby do przekazywania informacji o występowaniu barszczu. Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 27 lutego 2015 r. Wzór formularza dostępny jest na stronie www.zielony.kolobrzeg.eu oraz w Urzędzie Miasta Kołobrzeg – w Biurze Obsługi Klienta. Do wniosku należy dołączyć mapę z lokalizacją barszczu na terenie nieruchomości. Przekazywane zgłoszenia są bardzo istotne - posłużą do oszacowania skali problemu oraz przybliżonych kosztów realizacji zadania i mogą zostać wykorzystane do przygotowania wniosku aplikacyjnego.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Kołobrzeg (osobiście lub drogą pocztową).
Skan wypełnionego i podpisanego zgłoszenia można także wysłać mailem na adres: k.zajac@um.kolobrzeg.pl
Więcej informacji  na ten temat oraz formularz zgłoszenia można znaleźć na stronie www.zielony.kolobrzeg.eu

 

informacje kołobrzeg, barszcz, sosnowskiego, dygowo

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama