Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, podziękowaniaPrzyjaciołom, znajomym, sąsiadom, dziękujemy za udział w ostatniej drodze świętej pamięci Danuty Zielińskiej, której pogrzeb odbył się w dniu dzisiejszym.


Była dobrą żoną, wspaniałą matką i ciocią. Taką pozostanie w naszej pamięci. I choć odeszła od nas nagle, jej uśmiech, dobre słowo, muszą nam wystarczyć na te trudne dni już bez niej.

Szczególnie dziękujemy pracownikom Centrum Usług Pogrzebowych "Regina", za fachowość i pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej.

Pogrążona w smutku Rodzina

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama