Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, german, koncert, amfiteatrZa nami wyjątkowy i nasycony wielką dawką emocji koncert z udziałem Królewskiej Orkiestry Symfonicznej i jej znakomitych solistów w amfiteatrze.


Do udziału w koncercie zaproszono znany już z ekranów TV zespół wokalny Soul City. Takiego widowiska nie było w Polsce od lat. Wreszcie widz i słuchacz, zakochany w twórczości i talencie Anny German, mógł obejrzeć i usłyszeć na żywo piosenki z jej repertuaru w takim wymiarze. Wszystko w pięknej oprawie światła i dźwięku. Nie bez znaczenia jest tutaj udział orkiestry symfonicznej. “Cyganeria”, “Człowieczy los”, “Tańczące Eurydyki”, “Bal u Posejdona” to tylko niektóre pozycje na “emocjonalnej mapie” tego koncertu. Obok piosenek polskich były także wykonania rosyjskie i włoskie. Gościem specjalnym koncertu była Vladyslava Vdovychenko, solistka Opery w Odessie. Pani Vdovychenko użyczała swojego głosu Joannie Moro, odtwórczyni roli Anny German w serialu emitowanym ostatnio w TVP.

Fot. Kacper Pajor


 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama