Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

Dobiegła końca historia audycji pt. "Dobry, zły i brzydki". Był to cykl komentatorski realizowany na antenie Radia Kołobrzeg oraz portalu Miastokolobrzeg.pl. Po zawieszeniu udziału w programie, a następnie odejściu Mariusza Wolańskiego, kontynuowaliśmy nasz udział w przestrzeni medialnej dla zasady, aby pokazać, że nie damy zastraszyć się kilku osobom, a wreszcie zakneblować, tylko dlatego, że ktoś ma do załatwienia kilka prywatnych biznesów. Audycja była przewidziana na trzy osoby i musiała się zakończyć. Nie wracamy do tego.

Od poniedziałku 1 lipca startujemy z kolejną autorską audycją, pt. "Wyjęci spod prawa". To audycja z informacjami, komentarzami, trudnymi pytaniami i kłopotliwymi odpowiedziami. To nie tylko polityka, ale także sprawy miasta, kultura, a nawet sport. Mówimy o tym, co w Kołobrzegu się wydarzyło i co się wydarzy. Przewidujemy gości. Na razie, zadomowiliśmy się na wyspie na Parsęcie. Możecie nas usłyszeć w poniedziałki o godz. 8.10 na antenie Radia Kołobrzeg. Zapraszamy.

Piotr Rybczyński i Robert Dziemba

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama