Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

rybczyński kołobrzeg

Jak co tydzień zapraszamy do wysłuchania audycji "Wyjęci spod prawa". Tym razem, w związku z obostrzeniami, nasze spotkanie zarejestrowaliśmy przez telefon. Głowna tematyka obraca się wokół koronawirusa. Mamy według dyrektora Sanepidu pacjenta zero, który pacjentem zero nie jest. Jest ktoś w Kołobrzegu, kto Andrzeja Haraja zaraził. I na razie nie wiadomo kto. Pacjent zero jest na wolności. Komentujemy sprawę działań miasta, a także ograniczeń wynikających z przepisów. Nowe przepisy z pogwałceniem konstytucji uchwala sejm. Łamane są prawa obywatelskie. Na to konstytucja nie pozwala, nawet w dobie zarazy.

Komentujemy także zachowanie związków zawodowych spółek miejskich, które nie chcą ich udziału w pakiecie pomocowym dla kołobrzeskich przedsiębiorstw branży turystycznej. Kto będzie zamawiał usługi spółek komunalnych w dobie kryzysu? Za co spółkom zapłaci część kołobrzeżan bez pracy? Więcej w materiale audio.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama