Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


komentarz kołobrzeg

Radni opozycji, Maciej Bejnarowicz oraz Jacek Woźniak, suchej nitki nie zostawiają na planach promocyjnych realizowanych przez Regionalne Centrum Kultury. Przede wszystkim krytykują pomył nagrywania "Ody do radości" i promowania nią miasta za kilkanaście tysięcy złotych. Powstaje pytanie, czy nowy dyrektor RCK ma jakikolwiek pomysł na promocję miasta, bo do tej pory go nie przedstawił, na co wskazują uwagę nasi goście. Inne zdanie ma radny Dariusz Zawadzki, który broni RCK i uważa, że takie przedsięwzięcie ma potencjał promocyjny.

Pytamy także o inwestycje miejskie: co ciąć, a co realizować, bo budżet nie jest z gumy. O tym opowiadają radni Rady Miasta w audycji "Rozmowy z widokiem na" na antenie Radia Kołobrzeg i na naszym portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama