Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Gdy krytykowano dyrektora byłego już RCK, to była to nagonka. Wiadomo, kto go krytykował, więc wiadomo, kto był autorem nagonki, oczywiście według niektórych radnych opozycji związanej z PiS. Co ciekawe, do tej nagonki przyłączali się także inni radni opozycji, więc im bardziej krytykowali, tym bardziej śmierdziało to nagonką. A teraz, gdy dyrektor zrezygnował, to nie z winy nagonki. Teraz to fatalne decyzje prezydenta. Wniosek jest prosty: krytykować można tylko wrogów danej części klasy politycznej. Powtarzamy to dość często: tylko wtedy można być rzetelnym dziennikarzem. Stawiamy tamę tej głupocie i tępimy tę polityczną dulszczyznę. Sprawdzamy, czy dziś Anna Mieczkowska dostanie absolutorium. Zapewne opozycja nie poprzez tego wniosku, a że prezydent ma więcej niż 11 szabel, to absolutorium ma w kieszeni. Absolutorium dostał też Zarząd Powiatu, ale tam doszło do przepychanki słownej między radnymi. Bo jeden z radnych się obraził, a potem zrobił radnym wykład z czegoś, na czym się konkretnie nie zna. To tak jak szeregowy poseł polskiego parlamentu, który pokazał Polakom, zwłaszcza tym, których nie lubi, gdzie ich ma. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama