Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

studio reduta kołobrzeg

Zdalne Studio Reduta poza zabytkową Redutą Morast, ale obowiązkowo na antenie Radia Kołobrzeg. Na początek odwiedziła nas zastępca prezydenta do spraw społecznych Ilona Grędas-Wójtowicz, z którą rozmawiamy o nowym logo i kampanii promocyjnej miasta. Następnie z prezesem KTBS Robertem Cieciorą rozmawiamy o inwestycji na Witkowicach. Pomimo pandemii koronawirusa trwają przygotowania do II Kołobrzeskich Obchodów Światowego Dnia Walki z Głodem, które odbędą się 22 października na Skwerze Pionierów. O tym rozmawiamy z Mikołajem Rykowskim i Kamilem Barwinkiem z Fundacji Wolne Miejsce. Pierwszą godzinę zamknął dyrektor MOSiR-u Jacek Banasiak, z którym pochyliliśmy się nad tematem siłowni i basenów, zamkniętych praktycznie z dnia na dzień.

Na koniec kultura – odwiedziła nas Monika Dziedzic, jeszcze z RCK, ale od piątku dyrektor kołobrzeskiej biblioteki i Małgorzata Maj (Radio Kołobrzeg).

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama